П: КОЛИ слід записувати на зйомках НОВОНАРОДЖЕНОГО?

В: Запис на Ньюборн зйомку - за датою ПРД (попередня дата пологів по УЗД). Але якщо ви зважилися на зйомку після народження крихітки - сміливо телефонуйте мені, я завжди знайду для вас віконце!

 

П: ДЕ ПРОХОДИТЬ ФОТОСЕССІЯ?

В: Для початку давайте розділимо на класичну і лайфстайл зйомку. Класична проходить "на моїй території" - в моїй студії!

Лайфстай - у вас вдома або ж в підходящії студії!

 

П: зйомку НОВОНАРОДЖЕНОГО ТРЕБА ПРОВОДИТИ В ПЕРШІ ДВА ТИЖНІ ВІД НАРОДЖЕННЯ?

В: Ідеально - так! Причин кілька: новонароджений малюк спить міцно і солодко, що дозволяє зробити максимальну кількість фотографій і образів. Також до 14 днів малюка можна викладати в пози без дискомфорту для його організму і найголовніше - малюка не турбує ще животик (коліки, газики). Ідеальний час до 10 днів, але я знімаю діток до 30 днів від народження!

 

П: ЯКА ЧАСТИНА ДНЯ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ зйомки?

В: Перша половина дня - малюки завжди спокійніше, а під вечір всі втомлюються! Я починаю зйомку з 11-12.00. Для мене не грає роль погода - використовую додаткове обладнання - постійне світло!

 

П: ЯКА ТРИВАЛІСТЬ ЗЙОМКИ?

В: У мене є три пакета послуг, але навіть там час вказано приблизне: все залежить від малюка, але в середньому 2-3 години.

 

П: ЯКЩО МИ ПРОТИ ВИКОРИСТАННЯ пустушки, ЇЇ ОБОВ'ЯЗКОВО БРАТИ на зйомках НОВОНАРОДЖЕНОГО?

В: Я теж проти і повністю вас в цьому підтримую. Але зйомка це не зовсім стандартна ситуація ... і буває, що дитина лежить в корзинці або на бінбезі і починає плакати - заспокоїти його в такій ситуації складно! Пустушка може і не знадобиться, а може виручити. Вирішувати тільки вам!

 

П: ЯК БУТИ З НЕ сплячим малюком?

В: Головне - не переживайте. Ми робимо кадри з відкритими очима - у мене є достатня кількість і позіровок і варіантів обмоток. Також кадри з батьками. Але всі малюки рано чи пізно засинають)

 

П: ЯКА ТЕМПЕРАТУРА ПОВІТРЯ В СТУДІЇ?

В: 25-27С не менше, але є малюки, які не люблять тепло і тоді створюємо комфортні умови для моделі)

 

П: ЯК ОБРОБЛЯЄТЬСЯ РЕКВІЗИТ?

В: Після зйомки реквізит відправляється в прання, а то що прати не можна перед зйомкою проходить парообработку. Весь реквізит використовується тільки мною!